Switch Language

Nuo 2019 m. vasario 1 d. Lietuvoje įsigalioja naujas kolektyvinio investavimo subjektų ir jų valdymo įmonių veiklos reguliavimas

by Tomas Talutis, 2019/01/18

Atsižvelgdama į tai, kad nuo 2019 m. vasario 1 d. Lietuvoje įsigalioja kolektyvinio investavimo subjektų ir jų valdymo įmonių veiklos reguliavimo pakeitimai, advokatų profesinė bendrija TVINS parengė trumpą apžvalgą apie pagrindinius Lietuvos Respublikos informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatymo pakeitimus, taip pat nurodė veiksmus, kurių gali reikėti imtis siekiant priderinti informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų veiklą prie naujojo reguliavimo.

Informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų reguliavimo pasikeitimai

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jie leidžia atpažinti prisijungusius lankytojus, rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankymą, ją analizuoti svetainės tobulinimo tikslais. Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, paspauskite „sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite privatumo politikoje „privatumo politikoje".