Switch Language

Advokatų profesinė bendrija TVINS pripažinta Chambers Europe

by Tomas Talutis, 2018/03/26

Tarptautinė teisininkus vertinanti direktorija Chambers Europe pripažino advokatų profesinę bendriją TVINS kaip vieną lyderiaujančių advokatų kontorų Bankų ir finansų teisės praktikos srityje.

Chambers Europe pažymėjo, kad advokatų profesinės bendrijos TVINS teisininkai yra pro aktyvūs, turi puikius derybų įgūdžius, o jų parengti teisiniai dokumentai yra aiškūs ir lengvai skaitomi. Be to, advokatų profesinė bendrijos TVINS teikiamas teisines paslaugas galima apibūdinti kaip „puikus kainos ir kokybės santykis“.

Esame dėkingi savo nuostabiesiems klientams, kurie pasitiki mumis ir leidžia siekti užsibrėžtų tikslų. Neabejotinai tikime, kad ir ateityje prisidėsime prie Jūsų sėkmės. Esame dėkingi ir savo fantastiškai komandai, kurios didelės pastangos yra vertinamos mūsų klientų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jie leidžia atpažinti prisijungusius lankytojus, rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankymą, ją analizuoti svetainės tobulinimo tikslais. Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, paspauskite „sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite privatumo politikoje „privatumo politikoje".