Switch Language

ADVOKATŲ PROFESINĖS BENDRIJOS TVINS TEISININKAI KONSULTAVO PAGRINDINIUS UAB „MUNDUS“ TURTO VALDYMO BENDROVĖS AKCININKUS DĖL AKCIJŲ PARDAVIMO

by Tomas Talutis, 2018/02/05

Advokatų profesinės bendrijos TVINS teisininkai konsultavo pagrindinius valdymo įmonės UAB „Mundus“ turto valdymo bendrovė akcininkus dėl 51 % akcijų pardavimo valdymo įmonei UAB „INVL Asset Management“.

Valdymo įmonė UAB „Mundus“ turto valdymo bendrovė valdo alternatyvaus finansavimo fondą „Mundus Bridge Finance“. Fondas investuoja į alternatyvaus finansavimo sektoriuje veikiančias bendroves.

Advokatų profesinės bendrijos TVINS teisininkai teikė teisines konsultacijas dėl akcijų pirkimo-pardavimo sutarties ir kitų sutartinių dokumentų, taip pat teikė bendro pobūdžio teisines konsultacijas dėl akcijų pardavimo proceso.

Klientą konsultavo advokatų profesinės bendrijos TVINS vadovaujantis partneris dr. Tomas Talutis.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jie leidžia atpažinti prisijungusius lankytojus, rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankymą, ją analizuoti svetainės tobulinimo tikslais. Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, paspauskite „sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite privatumo politikoje „privatumo politikoje".