Switch Language

RYTIS MARTINKĖNAS

Advokatas, vyriausiasis teisininkas

                                    Praktikos sritys: Įmonių teisė, darbo teisė, viešieji pirkimai, informacinės technologijos ir duomenų apsauga,
ginčų sprendimas, nekilnojamojo turto ir statybos teisė

Telefonas: +370 656 52351

El. paštas: rytis.martinkenas@tvinslaw.com

Praktikos sritys:

Įmonių teisė, darbo teisė, viešieji pirkimai, informacinės technologijos ir duomenų apsauga, ginčų sprendimas

Kalbos:

Lietuvių, anglų

Rytis Martinkėnas yra advokatų profesinės bendrijos TVINS advokatas, vyriausiasis teisininkas.

Rytis Martinkėnas Mykolo Romerio universitetas yra įgijęs teisės bakalauro ir teisės magistro laipsnius.

Praktinį teisinį darbą Rytis Martinkėnas dirba nuo 2009 metų. Jo metu Rytis Martinkėnas konsultavo daug Lietuvos bei tarptautinių klientų, dirbo su vienomis didžiausių (tiek pagal ginčo sumą, tiek ir pagal ginčo pobūdį) Lietuvoje bylų, prisidėdamas savo sukaupta praktine teisinio darbo patirtimi, taip pat studijų Lietuvoje ir Slovėnijoje metu įgytomis teorinėmis žiniomis bei patirtimi, kurią gavo stažuodamasis Vilniaus apygardos teisme ir tarptautinės teisinės praktikos metu vienoje iš didžiausių Estijos advokatų kontorų.

Rytis Martinkėnas specializuojasi įmonių teisės, darbo teisės, viešųjų pirkimų, informacinių technologijų ir duomenų apsaugos, ginčų sprendimo, nekilnojamojo turto ir statybos teisės srityse. Rytis turi sukaupęs nemažą profesinę patirtį atstovaudamas klientus įvairaus pobūdžio bylose teismuose ir arbitražiniuose ginčuose, rengdamas ieškinius, pretenzijas, skundus, atsiliepimus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat atlikdamas įvairius teisinius tyrimus, konsultuodamas klientus ginčų sprendimo, arbitražo, viešųjų pirkimų ir duomenų apsaugos klausimais.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jie leidžia atpažinti prisijungusius lankytojus, rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankymą, ją analizuoti svetainės tobulinimo tikslais. Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, paspauskite „sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite privatumo politikoje „privatumo politikoje".