Switch Language

Legal 500 reitingavo advokatų profesinę bendriją TVINS keturiose praktikos srityse

by Tomas Talutis ir Vytautas Šenavičius, 2018/04/29

Tarptautinė teisininkus vertinanti direktorija Legal 500 reitingavo advokatų profesinę bendriją TVINS kaip vieną lyderiaujančių advokatų kontorų keturiose praktikos srityse: bankų ir finansų, ginčų, nekilnojamojo turto ir darbo teisės praktikos srityje.

Legal 500 pažymėjo, kad advokatų profesinės bendrijos TVINS teisininkai yra inovatyvūs, greitai mąstantys ir turintys neprilygstamą reglamentavimo aplinkos supratimą. Be to, Legal 500 pažymėjo, kad advokatų profesinė bendrija TVINS be tradicinių verslo teisės sričių klientus konsultuoja ir specifinių sričių klausimais, pavyzdžiui, dėl alternatyvaus finansavimo.

Esame dėkingi savo nuostabiesiems klientams, kurie pasitiki mumis ir leidžia siekti užsibrėžtų tikslų. Neabejotinai tikime, kad ir ateityje prisidėsime prie Jūsų sėkmės. Esame dėkingi ir savo fantastiškai komandai, kurios didelės pastangos yra vertinamos mūsų klientų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jie leidžia atpažinti prisijungusius lankytojus, rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankymą, ją analizuoti svetainės tobulinimo tikslais. Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, paspauskite „sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite privatumo politikoje „privatumo politikoje".