Switch Language

DR. TOMAS TALUTIS

Vadovaujantis partneris

Praktikos sritys: Bankininkystė, kapitalo rinkos, finansinės paslaugos ir jų
reguliavimas, investiciniai fondai, restruktūrizavimas ir bankrotas, draudimas.

Tel. +370 681 37655

El. paštas: tomas.talutis@tvinslaw.com

Praktikos sritys:

Bankininkystė, kapitalo rinkos, finansinės paslaugos ir jų reguliavimas, investiciniai fondai, restruktūrizavimas ir bankrotas, draudimas.

Kalbos:

lietuvių, anglų, vokiečių, rusų.

Advokatų profesinei bendrijai TVINS vadovauja advokatas dr. Tomas Talutis. Vilniaus universiteto Teisės fakultete 2001 m. jis įgijo teisės magistro laipsnį. 2004 m. įgijo LL. M. laipsnį J. W. Goethe universitete, Frankfurte prie Maino, o 2008 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultete apgynė daktaro disertaciją „Nepriklausomų draudimo tarpininkų veiklos ypatumai“ ir įgijo socialinių mokslų teisės krypties daktaro laipsnį.

Praktinį teisinį darbą dirba nuo 2001 metų, t. y. profesinės patirties jis įgijo penkerius metus dirbdamas vyriausiuoju specialistu Draudimo priežiūros komisijoje ir dvejus metus būdamas Lietuvos vertybinių popierių komisijos nariu, kur buvo atsakingas už teisinius klausimus bei Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) įgyvendinimą. Vėliau dr. Tomas Talutis penkerius su pusę metų dirbo advokatų kontoroje Sorainen, kur buvo Bankų ir finansų teisės grupės advokatu.

Dr. Tomas Talutis specializuojasi investicinių paslaugų, investicinių ir pensijų fondų, finansinių priemonių rinkų bei draudimo srityse. Dr. Tomas Talutis yra įgijęs unikalios profesinės patirties konsultuodamas gerai žinomas Lietuvos ir užsienio draudimo įmones draudimo veiklos klausimais, žalų administravimo procesuose, sprendžiant ginčus, kylančius iš draudimo teisinių santykių, taip pat konsultuodamas bankus dėl klientams suteiktų investicinių paslaugų įsigyjant emitentų išleistų vertybinių popierių, Lietuvoje veikiančias valdymo įmones dėl klientams siūlytų investicinių vienetų, valdymo įmones ir investicines paslaugas teikiančias įmones veiklos pradėjimo, licencijavimo, investicinių ir pensijų fondų steigimo bei santykių su klientais klausimais.

Nuo 2008 m. dr. Tomas Talutis taip pat dėsto paskaitas magistrantūros studijų programų studentams Mykolo Romerio universitete (dėsto tokius dalykus kaip International Banking Law, Law on Financial Instruments and Their Market ir Finansinių priemonių ir jų rinkos teisė).

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jie leidžia atpažinti prisijungusius lankytojus, rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankymą, ją analizuoti svetainės tobulinimo tikslais. Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, paspauskite „sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite privatumo politikoje „privatumo politikoje".