Switch Language

Stanislav Papijanc

Advokatas, vyriausiasis teisininkas

Praktikos sritys: Ginčų sprendimas, įmonių teisė, komercinės sutartys, finansinių paslaugų reguliavimas

Tel. +370 656 52351

El. paštas: stanislav.papijanc@tvinslaw.com

Praktikos sritys:

Ginčų sprendimas, įmonių teisė, komercinės sutartys, bankrotas ir restruktūrizavimas

Kalbos:

Lietuvių, anglų, rusų

Stanislav Papijanc yra advokatų profesinės bendrijos TVINS advokatas ir vyriausiasis teisininkas.

Stanislav Papijanc Mykolo Romerio universitete 2006 m. įgijo teisės bakalauro bei 2008 m. teisės magistro laipsnius.

Praktinį teisinį darbą Stanislav Papijanc dirba nuo 2006 metų. Profesinės patirties jis įgijo dirbdamas teisininku advokatų kontorose bei viename iš didžiausių Lietuvoje veikiančių komercinių bankų. Prieš prisijungdamas prie advokatų profesinės bendrijos TVINS Stanislav dirbo advokatu kitoje advokatų kontoroje.

Stanislav Papijanc specializuojasi komercinių ir administracinių ginčų sprendime, turi sėkmingo atstovavimo patirties visose Lietuvos Respublikos teismų instancijose, sprendžiant ginčus dėl kreditavimo ir draudimo santykių, prievolių užtikrinimo priemonių, sandorių negaliojimo, civilinės atsakomybės, nemokumo ir restruktūrizavimo, individualių administracinių aktų galiojimo ir kitų verslo teisės klausimų.

Stanislav Papijanc taip pat turi vertingos patirties konsultuojant klientus įvairių komercinių sutarčių sudarymo ir vykdymo, įmonių teisės klausimais, atstovaujant derybose dėl sutarčių sudarymo, ikiteisminio ginčų sureguliavimo.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jie leidžia atpažinti prisijungusius lankytojus, rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankymą, ją analizuoti svetainės tobulinimo tikslais. Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, paspauskite „sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite privatumo politikoje „privatumo politikoje".