Switch Language

Investiciniai fondai ir investicinės bendrovės

TVINS profesionalai yra sukaupę išskirtinės patirties konsultuojant klientus investicinių fondų (investicinių bendrovių) struktūrizavimo, steigimo, siūlymo investuotojams ir valdymo teisiniais klausimais. Klientai pasitiki TVINS ir vertina už operatyvius patarimus visais investicinių fondų (investicinių bendrovių) veiklos klausimais ir nepriekaištingai parengtus su investicinių fondų veikla  susijusius dokumentus (investicinių fondų taisykles, prospektus, investavimo sutartis, investicinių vienetų išpirkimo paraiškas ir pan.). TVINS teisininkai taip pat konsultuoja investicinių fondų (investicinių bendrovių) valdymo įmones jų veiklos licencijavimo ir vykdymo klausimais.

TVINS siūlo teisines paslaugas šiose srityse:

  • dėl investicinių fondų (investicinių bendrovių) steigimo;
  • dėl užsienio valstybėse registruotų investicinių fondų (investicinių bendrovių) vertybinių popierių platinimo Lietuvoje;
  • investicinių fondų (investicinių bendrovių) jungimo ir likvidavimo klausimais;
  • dėl investavimo sutarčių parengimo ir vykdymo;
  • investicinių fondų (investicinių bendrovių) veiklos reguliavimo klausimais;

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jie leidžia atpažinti prisijungusius lankytojus, rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankymą, ją analizuoti svetainės tobulinimo tikslais. Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, paspauskite „sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite privatumo politikoje „privatumo politikoje".