Switch Language

ADVOKATŲ PROFESINĖS BENDRIJOS TVINS TEISININKAI SĖKMINGAI ATSTOVAVO DRAUDIMO ĮMONĘ GINČE DĖL DVIGUBO DRAUDIMO

by Tomas Talutis, 2018/05/14

Advokatų profesinės bendrijos TVINS teisininkai sėkmingai atstovavo draudimo įmonę BTA Baltic Insurance Company ginče dėl dvigubo draudimo.

Šioje byloje draudimo įmonė išmokėjo dalį draudimo išmokos argumentuodama tuo, kad egzistuoja dvigubas draudimas (turtas buvo apdraustas pagal dvi draudimo sutartis), todėl draudimo išmoka turi būti sumažinama proporcingai draudimo sumos sumažinimui.

Sumažintą draudimo išmoką gavusi įmonė su tokia pozicija nesutiko ir kreipėsi į teismą dėl visos draudimo išmokos priteisimo.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas 2018 m. balandžio 11 d. nutartimi civilinėje byloje Nr. e3K-3-141-695/2018 panaikino pirmosios ir apeliacinės instancijos sprendimus ir pripažino, kad draudimo įmonės pozicija dėl dvigubo draudimo buvo pagrįsta ir teisėta.

Byloje klientą konsultavo ir atstovavo advokatų profesinės bendrijos TVINS vadovaujantis partneris dr. Tomas Talutis ir vyriausiasis teisininkas Tadas Lukošius.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jie leidžia atpažinti prisijungusius lankytojus, rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankymą, ją analizuoti svetainės tobulinimo tikslais. Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, paspauskite „sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite privatumo politikoje „privatumo politikoje".