Switch Language

parallax layer

Apie mus

TVINS – verslo teisės advokatų kontora, vienijanti teisinių paslaugų teikimo ekspertus ir savo klientams siūlanti praktinius teisinius sprendimus. Verslo konsultavimo teisės klausimais patirtis, verslo poreikių išmanymas, kūrybiškumas bei operatyvus reagavimas į klientų pavedimus yra mūsų privalumai, kurie prisideda prie mūsų klientų sėkmės siekiant verslo vystymo tikslų. Mūsų teisines paslaugas vertina Lietuvos ir užsienio įmonės, rekomenduoja ir kviečia savo žiniomis prisijungti prie bendrų projektų advokatų kontoros užsienio valstybėse.

Istorija

Per nemažą laiką sukaupę vertingos patirties specifinių teisinių paslaugų teikimo rinkoje, žinome, kokie yra šių dienų verslo klientų poreikiai ir kaip prie šių poreikių tenkinimo gali prisidėti teisė. Siekdami suburti teisinių paslaugų teikimo profesionalus, sugebančius teikti šiuolaikinio verslo poreikius atitinkančias profesionalias teisines paslaugas, 2014 metais nusprendėme įkurti advokatų profesinę bendriją TVINS. Sėkminga pradžia, auganti komanda skatina mus kryptingai augti ir tobulėti.

Veiklos principai

Partnerystė

Mūsų veiklos energija virsta Jūsų verslo sėkme.

Savo teisinių paslaugų teikimą grindžiame partnerystės principais – tiek organizuodami savo komandos darbą, tiek palaikydami santykius su klientais. Skirtingą patirtį turinčių teisininkų komanda dirbdama drauge leidžia užtikrinti platesnį požiūrį ir didesnį efektyvumą sprendžiant klientų problemas. Glaudus bendradarbiavimas su klientu įgalina geriau suvokti jiems svarbių klausimų specifiką ir pasiūlyti didžiausią pridėtinę vertę sukuriantį teisinį sprendimą. 

e1
e2

Individualumas

TVINS – teikiame tik aukščiausios kokybės teisines paslaugas.

Didžiausios vertės klientui sukūrimas, mūsų požiūriu, glaudžiai siejasi su kiekvieno kliento individualumu. Geriausias kelias į individualų verslo teisės klausimo sprendimą ir konkretaus verslo konkurencinio pranašumo užtikrinimą yra kliento poreikių visapusiškas įvertinimas ir nuolatinis tobulėjimas siekiant gilinti atitinkamos industrijos žinias. Teisines konsultacijas ir patarimus teikiame aiškiai ir verslui suprantama kalbai.  

Orientacija į ilgalaikę perspektyvą

TVINS – mes žinome, kaip.

Siekdama pateisinti klientų lūkesčius, mes laikomės principo analizuoti kliento poreikius ilgalaikėje perspektyvoje, nes tik tokios teisinės konsultacijos ir patarimai gali prisidėti prie sėkmingo mūsų klientų verslo vystymo. 

e3
e4

Praktiniai sprendimai

TVINS – praktiniai sprendimai Jums.

Mūsų siekis – suteikti klientui praktikoje pritaikomas teisines konsultacijas ir patarimus, nes būtent  praktiniai sprendimai didina klientų vertę, mažina prisiimamą riziką, realiai padeda išspręsti iškilusias problemas. Mes nesiūlome teorinių išvadų, o tik praktinius sprendimus ir galimas jų alternatyvas – pirmiausia tai, ko reikia sėkmingam verslui. 

Ilgalaikė partnerystė

Mes siekiame tapti nuolatiniu ilgalaikiu kliento verslo pagalbininku, kuris nuolatos būtų pasirengęs konsultuoti ar atstovauti. Esame įsitikinę, kad dirbdami drauge, galėsime lengviau išvengti stresinių situacijų ir sėkmingai išspręsti rūpimus klausimus.

e5
e6

Operatyvumas

Esame įsitikinę, kad mūsų klientai neturi likti nežinioje ir ilgai laukti atsakymo dėl paslaugų kainos, jų atlikimo terminų ir pan. Mūsų pamatinis veiklos principas – būti nuolat pasiekiamiems ir veikti kaip galima greičiau. Visada atsiliepiame į savo kliento skambučius, o to negalėdami padaryti kaip galima greičiau patys susisiekiame su klientu. Savo paslaugas visada suteikiame sutartais terminais.

Socialinė atsakomybė

Dalį savo laiko skiriame nemokamoms teisinėms konsultacijoms (pro bono). Mūsų teisinių paslaugų pro bono kokybė ir atidumas klientui yra toks pat kokybiškas, kaip ir mokamų paslaugų.

Mūsų komandos nariai dalyvauja įvairiuose socialiniuose projektuose, asociacijų veiklose, teikia savo įžvalgas socialiai reikšmingais visuomenei klausimais, teikia pastabas dėl teisės aktų tobulinimo. Mūsų komandos partneriai aktyviai dalyvauja Finansinio švietimo instituto veikloje turėdami tikslą didinti asmenų žinias apie finansines priemones, investicinius ir pensijų fondus, bankus, kredito unijas, draudimo paslaugas. Mūsų komandos partneriai aktyviai prisideda prie jaunosios teisininkų kartos ugdymo dėstydami Mykolo Romerio universitete.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jie leidžia atpažinti prisijungusius lankytojus, rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankymą, ją analizuoti svetainės tobulinimo tikslais. Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, paspauskite „sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite privatumo politikoje „privatumo politikoje".